Ahmed má rád svoji ženou zmalovanou?!

 Poslední díl trilogie Islám Česku nesluší! je zaměřen na domácí násilí.
Někde je žena méně než dobytek a proto je s ní i tak zacházeno, ne li mnohem hůř. Oproti civilizovaným krajinám, kde je žena brána jako bohyně a muž je šťastný, jen tehdy je-li ona. Žena má specifickou energii, kterou by měla využívat k povznášení muže a tlačila jej k vyšším cílům, neměla by být otrokem, který každou chvíli čeká z které strany přiletí rána.  

Největšími obětmi Islámu jsou samotní muslimové, především však ženy. 

Slzy za závojem.

Lidé se mě ptají proč to dělám a jestli nemám strach.
Již delší dobu sleduji dění ve světě a především kroky Evropských elit, které občanům Evropy připravují autogenocidu.
 Jsem pouze nicotná figurka na obrovské šachovnici, proto je moje jediná možnost oslovit širší veřejnost tímto způsobem. Prosím Vás, abyste použili vlastní rozum a zhodnotili, zda-li je Islám vhodný k importu do evropských krajin. Islám je ideologie, která není slučitelná s civilizovaným světem, ví to mnoho lidí, i Evropské elity, které však jednají zcela záměrně a bez mandátu občanů. Máme spoustu skvělých rádií, které informují o nynějším dění a bez manipulace jako Česká televize.   Informace jsou na dosah, stačí jen chtít. Svobodné rádio, InfoVojna nebo Slobodný vysielač.

 Nynější volby 2017 budou zcela zásadní a občané naší krásné české krajiny musí narovnat záda a říct co chtějí. Jestli svobodnou krajinu, bez útlaku a diktátu EU, nebo zjizvenou krajinu, ve které bude vládnout krutost, hloupost, Islám. Nevěřte nynějším politikům, kteří pro dobro občanů neudělali vůbec nic. Jen celou dobu lžou a kradou do vlastních kapes. Jděte prosím k volbám, nenechte propadnou svůj hlas nynějším stranám u moci. Pečlivě zvažte komu dáte svůj hlas, volte opozičně a především mimoparlamentně. Ještě není vše ztraceno, i když to tak může vypadat. 

Strach nemám, protože vím, že stojím na dobré straně. Jak řekla jedna u některých velmi oblíbená loutka. Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí. Já už jen dodám aby si opilec V. Havel užil pobyt v pekle.

Jurajda Martin